Наливная парфюмерия в Украине
Наливная парфюмерия в Украине
Минимальный заказ
1500 грн
Наши преимущества
Оперативная обработка и быстрая отправка
Качественная упаковка товара
Широкий выбор ароматов и флаконов
Наличие санитарно-гигиенического заключения на продукцию
Оперативная обработка и быстрая отправка
Качественная упаковка товара
Широкий выбор ароматов и флаконов
Наличие санитарно-гигиенического заключения на продукцию
Приглашаем к сотрудничеству

  Топ продаж

  НАЛИВНА ПАРФЮМЕРИЯ RENI

  Шановні покупці!

  Наша компанія працює у сфері наливної парфумерії з 2000 року, з цього часу представляємо продукцію Reni на ринку України. Наше завдання – перетворити парфумерний ринок України у взаємовигідний, культурний ринок партнерських відносин та зробити доступним для широкого кола споживачів версії ароматів, що обертаються на ринку елітної парфумерії. При цьому наливна парфумерія марки Reni забезпечує ідентичний аромат за незрівнянно меншу ціну. Завдяки широкому асортименту флаконів з’являється можливість користуватися улюбленими парфумами в оригінальному флаконі.

  На даний момент продаж наливної парфумерії в Україні дуже популярний і наша компанія активно укладає партнерські відносини з підприємцями. У своїй роботі прагнемо якості обслуговування, швидкості виконання замовлення, комфортним умовам для покупця.
  Наливна парфумерія «RENI» — це парфумерія, що продається на розлив по мілілітрах. Дана форма продажу дозволяє придбати високоякісну парфумерію аналогічну елітним брендам за значно менші гроші, ніж традиційну елітну парфумерію. Купуючи парфумерію відомих торгових марок, Ви платите не тільки за аромат, що Вам сподобався, але і за бренд, також частина коштів іде на оплату оригінального флакона і його не менш вишуканої упаковки!

  Ідея продажу наливної парфумерії вже довела свою ефективність і заслужила величезну довіру з боку покупців.
  Для того, щоб розпочати свій бізнес, Вам не потрібні величезні капіталовкладення та складні бізнес-плани. Головне ваше бажання та амбіції + наш досвід – і ви вже готові до старту!

   

  Читать больше
  Оставить отзыв

  Рейтинг

  1 2 3 4 5